Kadra

MGR. ŻANETA ROSŁON – dyrektor żłobka.
Ukończyła Studia I i II stopnia w WSP ZNP na kierunku pedagogika przedszkolna z terapią pedagogiczną. Ukończyła studia podyplomowe o kierunku marketing i zarządzanie oświatą . Rozwój dzieci to jej pasja, dlatego często uczestniczy w warsztatach i szkoleniach. Ważniejsze to: Rola adaptacji, a ułatwienie startu rodzicom i dzieciom, Praktyczne wykorzystanie metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Nauczanie wielozmysłowe podstawą procesu indywidualizacji kształcenia, Gry edukacyjne stymulujące rozwijanie umiejętności matematycznych, Gry edukacyjne stymulujące umiejętności komunikacyjne dzieci w wieku przedszkolnym , Wpływ zajęć arteterapeutycznych w zakresie sztuk plastycznych na rozwój psychoruchowy u dzieci w wieku przedszkolnym. Ruch i muzyka dla malucha i starszego zucha. Jest osobą opiekuńczą, odpowiedzialną i otwartą, dzięki czemu stara się nawiązać jak najlepszą współpracę z rodzicami, a dzieci nie tylko ją szanują ale i kochają. Próbuje stworzyć takie warunki pracy, aby każde z jej wychowanków mogło poczuć się w przedszkolu kochane, bezpieczne i radosne.

 

                                                          OPIEKUNKI

GRUPA PROMYCZKI

Agnieszka Malesa– moja praca to moja pasja. Stale uczę się czegoś nowego od maluchów. Ich uśmiechnięte buzie potrafią przynieść radość nawet w trudnych chwilach. Swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą o małym człowieku wspieram jego codzienny rozwój. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię. Jestem przekonana, że dokonałam dobrego wyboru w sprawach swojej ścieżki zawodowej.

 

GRUPA MGIEŁKI

Katarzyna Kurowska– jestem osobą wesołą i spontaniczną. Lubię zabawy z dziećmi. Pokazywanie tak małym dzieciom coś nowego i odkrywczego jest fascynujące. Praca w ”Przystani Elfów” dała mi szerszy pogląd na potrzeby dzieci i ich rozwoju. Uwielbiam patrzeć jak rosną ,zaczynają mówić i chodzić. Jestem pewna, że wybrałam dobrze decydując się na pracę z dziećmi.

Karolina Rybak– Gdybym miała opisać siebie w trzech słowach powiedziałabym: kreatywna, energiczna, uśmiechnięta. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Staram się stale podnosić swoje kwalifikacje, dlatego często biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach. Na swoim koncie mam między innymi takie jak: ,,Pląsy w żłobku”, ,,Matematyka sensoryczna”, ,,Pedagogika Marii Montessori- edukacja i terapia”, ,,Trening umiejętności społecznych” i wiele innych. Praca z dziećmi to moja największa pasja. Kiedy widzę radość i uśmiech na buziach naszych podopiecznych, jest to dla mnie największa nagroda. Kocham to co robię i nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu.

 

GRUPA RÓŻYCZKI

Natalia Połubińska– Jestem osobą otwartą, komunikatywną, lubiącą prace z dziećmi. Ukończyłam kurs na opiekunkę. Miałam również staż w przedszkolu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi pracując jako pomoc w przedszkolu, jak również jako niania. W swojej pracy z Maluszkami staram się podchodzić indywidualnie do każdego z nich, by czuło się swobodnie i bezpiecznie. Dobrze dogaduje się ze starszymi jak i z małymi dziećmi. Moim zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy Dziecka, kiedy widzę jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy pod moim okiem.

Monika Kania– Kocham Dzieci, a w szczególności żłobkowe Elfiki. Ukończyłam Policealną Szkołę Kwalifikacji Zawodowych o kierunkach: asystent nauczyciela przedszkola i opiekun dziecięcy, oraz kurs opiekuna dziecięcego. Prywatnie jestem ogromną szczęściarą, gdyż dzięki „Przystani Elfów”, czuję, że zawodowo wreszcie znalazłam się we właściwym miejscu. Praca w Żłobku daje mi ogromną radość i satysfakcję, wszystkie Maluszki traktuję jak swoje własne Dzieci, okazując im szacunek, zainteresowanie i dużo miłości. Uwielbiam: książki, gotowanie i malowanie. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań by Państwa Dzieci, czuły się u nas kochane i szczęśliwe.

Ania Gawińska- Jestem osobą otwartą, komunikatywną. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Od niedawna pracuję z dziećmi lecz moją pracę  i dzieci z naszego żłobka pokochałam całym sercem. Wiele radości przynosi mi przekazywanie wiedzy naszym maluszkom i patrzenie jak uczą się nowych rzeczy. Każdy dzień zaczynam z uśmiechem i tak też go kończę.